Gnijące okna to istotny problem, szczególnie w miejscach podatnych na brzydką pogodę. Jednak posiadanie instalatorów luksusowych dopasowanych do okien może stanowić znaczenie. Jeśli masz zamontowane okna plastikowe, możesz być pewny  że twoje drewniane ramy są zabezpieczone przed gniciem i posiadają naszą 40-letnią gwarancję!

Wiele osób z pasją montuje oryginalne drewniane skrzydła. A jeśli zadbasz o dobrą instalacje Twoje okna mogą wytrwać bardzo długo. Jednak brzydka pogoda może często wywoływać problemy, takie jak grzyb i rozkład drewna. Najprostszym sposobem na uniknięcie tego tematu jest utrzymywanie czystości i suchości w oknach. Jednak ręczne osuszanie okien co kilkanaście dni po prostu nie jest możliwe. Dlatego nasze okna uchylane są za pomocą ochronnej powierzchni wysokiej jakości lakieru.

Malowanie okien pomaga chronić drewno przed zniszczeniami wody lub wilgoci, które często jest wynikiem złej pogody. Farba zabezpieczająca, którą stosujemy na całych montowanych oknach jest zabezpieczona [20|15|10}-letnią gwarancją na farbę i bejcę.