Dbamy o każdy szczegół i sugestie naszych- Dowiedz się!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów postanowiliśmy wprowadzić do własnej oferty stolarkę okienną. Oferujemy okna wykonane z drewna, aluminium i PCV. Wszystkie materiały wykorzystane do produkcji okien są najwyższej jakości, dzięki czemu spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Oferujemy Państwu stolarkę produkowaną w oparciu o profile okienne lidera rynku cieszącą się produkcją kształtowników z wysokoudarowego PCV. Okna z tworzywa sztucznego wykazują się bardzo wysokim współczynnikiem izolacji termicznej spełniając najbardziej rygorystyczne normy domu pasywnego pozwalające zaoszczędzić na kosztach ogrzewania a tym samym przyczynić się do aktywnej ochrony środowiska naturalnego. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii do produkcji profili bez wykorzystania plastyfikatorów i kadmu mamy pewności że otrzymujemy produkt obojętny dla zdrowia oraz środowiska.

Już od wielu lat produkujemy najwyższej jakości stolarkę otworową z PVC oraz aluminium. Lata doświadczenia w branży pozwoliły nam na wdrożenie unikalnej technologii produkcji . To nasza duma – pozwoliła na informatyzację procesów związanych z realizacją zamówień, a ponadto na całkowitą automatyzację produkcji.

Oferujemy szeroką gamę możliwości dla naszych podwójnych szyb, oprócz typowych jasnych kremowych szyb z podwójnymi szybami. Nasze okna z pojedynczymi szybami PCV są również dostępne w jednostronnych oraz wielostronnych okleinach drewnopodobnych oraz w różnych kolorach. Kolejną dużą zaletą naszych okien jest ich wyjątkowa stabilność koloru, nawet po kilku latach korzystania nasze okna wyróżniają się między innymi tym, że utrzymują swój odcień. Okna z potrójnymi szybami charakteryzują się bardzo dobrą izolacyjnością statyczną i termiczną dzięki uszczelce i konstrukcji dużo komorowej. Uszczelka ma 90% odzysku pamięci i zachowuje swój kształt rok po roku, co oznacza, że jakość podkładki w twoim oknie nie jest niebezpieczna i zapewnia najlepszą akustyczną i termiczną skuteczność. Wielokomorowa budowa naszych okien plastikowych została rozplanowana w celu poprawy wytrzymałości, właściwości termicznych oraz akustycznych poprzez usunięcie przenoszenia ciepła i dźwięku przez  ramę.