Sprawdzeniewartośći okien plastikowych do okien drewnianych. Cena okien PCV z zasady jest znacznie  niższa niż okien drewnianych. W takim przypadku, potrzebne jest ciężkie i kosztowne usunięcie wielu warstw powłok malarskich i ponowne pokrycie okien odpowiednimi powłokami lakierniczymi poczynają od impregnatu, poprzez podkład i zewnętrzne warstwy lakiernicze.Z punktu widzenia ochrony przeciwpożarowej, niewątpliwie okna plastikowe są bezpieczniejsze niż okna drewniane, ponieważ PCV nie rozprzestrzenia ognia i jest samo gasnący, czego nie da się napisać o drewnie pokrytym kilkomawarstwami farby lub lakieru.

Firma istnieje na rynku od 10 lat. Wykonane przez nas prace potwierdzają wysoki standard wyprodukowania naszych produktów oraz oferowanych usług.

Posiadamy wielkie wydarzenie w zakresie kompleksowej obsługi inwestycji na obiektach użyteczności publicznej takich jak: szpitale, oraz budynkach prywatnych inwestorów. Okna z naszej oferty zapewniają Państwu bezpieczeństwo i energooszczędność, którą każdy z was bardzo sobie ceni.