Zobacz -Nasze produkty dostarczamy na terenie całej Polski.

Lata badań i ciężkiej pracy pozwoliły zyskać bezcenny kapitał który ma dzisiaj stabilny fundament do prowadzenia spółki w jej aktualnym kształcie i rozwoju w oparciu o posiadaną wiedzę i zdobyte doświadczenie.

Dzisiaj nasza firma to mała fabryka stolarki otworowej, z dużym potencjałem gospodarczym, ludzkim i intelektualnym. Bazując na tym co wypracowaliśmy od wielu lat stale się rozwijamy i dążymy do tego aby nasze produkty były jeszcze lepsze jakościowo i bardziej zaawansowane technicznie. Dzięki zadowoleniu swoich klientów stale zwiększamy sieć sprzedaży i nasze wyrobyprodukty trafiają do coraz szerszego grona odbiorców.

Aby uzyskać idealne zachowane skrzydła PCV, najlepiej myć okna drewniane co najmniej dwa razy w roku. Najlepszą metodą czyszczenia okien jest zastosowanie środka do czyszczenia szkła oraz ściereczki z mikrofibry. Możesz również dowiedzieć się, jak czyścić oraz konserwować okna PCV . Brzydka pogoda często może zagrażać bezpieczeństwu domu, rozluźniając okna i grożąc ich złamaniem.  Rosnące zainteresowanie naszymi produktami pozwala nam się nieustannie rozwijać i dzięki funduszom własnym oraz pochodzącym ze środków unijnych inwestujemy w nowe metody i rozwiązania pozwalające polepszyć jakość produkowanych wyrobów oraz przyspieszyć proces technologiczny i ograniczyć czynnik ludzkiego błędu oraz niebezpieczeństwo pracy przy maszynach obrabiających świeże drewno. Jednym z najlepszych sposobów ocieplenia domu przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi jest zainstalowanie potrójnego oszklenia. Wśród licznych zalet potrójnego oszklenia, dom jest bardziej energooszczędny, obniża media za energię i pomaga chronić dom przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi.  Odkryj dużą gamę okien balkonowych, które sprzedajemy tutaj oraz znajdź idealne okna z potrójnymi szybami dla waszej nieruchomości.

Staramy sie obsługiwać klienta kompleksowo oferując zarówno montaż stolarki jak również transport. Nasze produkty dostarczamy na terenie całej Europy i nie tylko.